Sumar site

sum.gif (33393 bytes)

Contactati-ne Staf-ul Sc. 129 Sc. 129 Mugur al Mileniului III Sc.129 Mugur al Mileniului III

Sumarul site-ului nostru

STAFF > pagina prezinta ierarhizarea personalului din Scoala 129.
CONTACT  > pagina prezinta posibilitatile de contactare a conducerii Scolii 129.
ISTORIC > pagina prezinta un rezumat al istoricului Scolii 129 de la infiintare pana in prezent.
ABSOLVENTI > pagina prezinta pe cei mai buni absolventi ai Scolii 129 si ceea ce au ajuns in prezent.
PERFORMANTE > pagina prezinta performantele pe care le-au atins unii elevi ai Scolii 129.
PERSPECTIVE > pagina prezinta ceea ce are de gand sa faca conducerea Scolii 129 pentru elevii ei in viitor.
OFERTA  > pagina prezinta oferta educationala pe care o face Scoala 129 viitorilor ei elevi.
PROFESORI  > pagina prezinta colectivul didactic din Scoala 129 care-si avanta elevii pe culmile cunoasterii.
ELEVI > pagina prezinta pe cei mai buni actuali elevi ai Scolii 129 si rezultatele lor deosebite la invatatura.
COLABORATORI  > pagina prezinta persoanele fizice si juridice care sprijina procesul educational al Scolii 129.
IMPRESII
> pagina prezinta Registrul Vizitatorilor in care stimatii vizitatori ai site-ului Scolii 129 isi pot lasa impresiile, parerile si sfaturile despre site si despre Scoala 129 mai ales.